Denny

Datum ztráty 06.07.2015
Místo ztráty Pěnčín, Huť, Huť 129, Pěnčín
Telefon 721907972
Odměna ANO
Jméno Denny
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Kavalír King Charles španěl
Věk 12 let
Barva Bílo-zrzavé fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Denny je 12 let stará fenka. Je bílo-rezavá. Rasa Kavalír King Charles španěl. Váží cca 10 kg. Ztratila se v noci z 5.7. na 6.7. z neoplocené zahrady domu v obci Huť, Pěnčín. Během 10 minut se po ní slehla zem. Měla na sobě zelený postrojek se známkou evidovanou u MÚ v Jablonci nad Nisou pod č. 9184 a bílý antiparazitní obojek. Nemá čip ani tetování. Je kastrovaná. Velmi špatně slyší, proto může působit zmateným dojmem, ale pro dobrůtku půjde ke každému. Na bílé srsti na krku má zbytek zelené dezinfekce po operaci před několika měsíci. Nemá typicky dlouhou srst, je trochu ostříhaná. Okolí nezná, byla zde na hlídání. Nikdy dříve neutekla. Vodu moc ráda nemá, ale plavat umí. Jízda autem jí nedělá problémy, klidně by se nechala naložit i do cizího auta. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Je líná, nerada chodí. Email: rusnakova.karolina@gmail.com Telefon: 721907972

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Denny

Přihlášení: