DENISKA

Datum ztráty 31.03.2017
Místo ztráty Vražné, Hynčice 84
Telefon 732669518
Jméno DENISKA
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3-4 roky
Barva krémová s černou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 31.3. kolem 15-16 hod se nám ztratila naše fenka Deniska , ztracena v Hynčicích (okr.Nový Jičín,kraj Moravskoslezský), v okolí rodného domu J.G.Mendela., - malinká,kříženec jorkšíra, - slyší na jméno Deni, Denis - Deniska má na sobě vybledlý růžový obojek s červenými kamínky, je bývalým nalezencem, věk kolem 3-4 let, MOMENTÁLNĚ JE OSTŘÍHANÁ ÚPLNĚ NAKRÁTKO,VČETNĚ HLAVIČKY, VYPADÁ JAKO ŠTĚNDO .(Foto po sestřihu nemám) - prosím, pomozte nám ji najít, dětem se stýská Tel. číslo: 732 66 95 18

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se DENISKA

Přihlášení: