Denisa

Datum ztráty 30.06.2015
Místo ztráty Psáry - Dolní Jirčany, Pražská 548
Telefon 605870101
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Denisa
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 8 let
Barva Bílomourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Deniska je 8 let stará kočka. Je bílo-mourovatá a má zelené oči. Váží 3 kg. Nemá obojek ani není čipovaná. Je kastrovaná. Ztratila se 29.6. večer, kdy odešla na pravidelnou procházku a nevrátila se. Je zvyklá pravidelně chodit ven, ale většinu času tráví doma. K cizím lidem je rezervovaná, drží si odstup. Na pamlsek se nalákat spíš nenechá. Nikdy se na takhle dlouho neztratila, zatím vždy přišla domů na zavolání. Prohledali jsme okolí, vyvěsili plakátky, zatím bezúspěšně. Je možné, že ji někdo omylem zavřel do domu, nebo do garáže - je poměrně zvídavá. Není zvyklá na psy a k ostatním kočkám se také chová rezervovaně. Okolí zná. Voda jí nevadí, ale nesnáší jízdu autem. Je už spíše klidná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Denisa

Přihlášení: