Denisa

Datum ztráty 11.11.2014
Místo ztráty Praha Hradčanská, Hradčanská
Telefon 736620727
Jméno Denisa
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 4 roky
Barva Bílá s černým očičkem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Denisa je 4 roky stará fenečka, plemeno Jack Russell Teriér. Váží cca 4 kg. Je bílá s černým očkem. Dne 11.11. byla na hlídání a utekla, vysmekla se při venčení v Praze - Hradčanská ulice. Je bez obojku. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Stojí jí obě uši nahoru a má dlouhý ocas. Občas dříve utekla z místa bydliště, ale vždy trefila domů. Okolí, kde se ztratila nyní bohužel nezná. Je bojácná. K ostatním pejskům není agresivní, vybírá si s kterýma se kamarádí. Vodu ráda nemá, fyzicky je velice aktivní. Autem je zvyklá jezdit, ale nelíbí se jí to. Naposledy viděna ve Stromovce.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Denisa

Přihlášení: