Demien

Datum ztráty 01.04.2015
Místo ztráty Mnichovice, Pod Budíkovem 763
Telefon 777959178
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Demien
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 9 let
Barva Světlejši šedá béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Demien je 9 let starý pejsek, plemeno jorkšírek. Je světlejší šedé barvy a béžový. Váží 3 kg. Není čipovaný, ani kastrovaný. Je tetovaný v uchu č. 0112. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 1.4.15 v Mnichovicích, odešel ze zahrady. Občas dříve utekl, ale vždy se ho podařilo dohledat. Okolí ztráty zná. Je milý, přítulný, hravý, důvěřivý. Pejsky snáší dobře. Má mírný předkus. Nesnáší vodu, nejde ven ani v dešti. Autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Telefon 777959178

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Demien

Přihlášení: