Delvin

Datum ztráty 03.08.2016
Místo ztráty Budyně nad Ohří, Vrbka
Telefon 724076282
Jméno Delvin
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Belgický ovčák Tervueren
Věk 4 roky
Barva Fauve, č. maska
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Delvin je 2 roky starý belgický ovčák (tervueren). Je čipovaný (956000004939395). Pejsek je bázlivý, ale nikomu neublíží. Lekl se, a proběhl majitelům brankou. Naposledy byl viděn u obce Vrbka u Budyně nad Ohří. Prosím všechny o pomoc, majitelé jsou moc nešťastní. Tel:724076282 Dnešní stopa!!! 13.9. Delvin byl dnes spatřen v obci SEDLEC pod Hazmburkem okres Litoměřice. Moc ráda byh poprosila lidi, aby ho nekrmili pokud možno, ale rovnou volali Romču na tel. číslo 606 221 405 , nedá se odchytit, musíme použít narkotika a to může jen Romana s Radkem z Nadace Tlapka. Když volají lidé mě, tak já to vždy nemůžu vzít a tím vznikají zbytečné časové prodlevy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Delvin

Přihlášení: