Dejla

Datum ztráty 27.11.2020
Místo ztráty Roudnice nad Labem, Rvačov
Telefon +420 603 904 350
Jméno Dejla
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva hnědá, černé pruhy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dejla je 11 let stará kočka. Má černý obojek se jménem, čipovaná není. Je kastrovaná a váží asi jen 2 kg. Má hnědou srst s černým vzorováním. Má jen jeden přední špičák, proto při pohledu zepředu má "vystouplý ret" jakoby byla "ochrnutá na jednu stranu" to vypadá. Vyhýbá se cizím lidem. 2-4 týdny trpí ledvinami, nechce jíst, proto je vyhublá, malátná a zeslabená. Ztratila se 27.11. v ranních hodinách, ráda chodí na své "obchůzky", nejspíš ji došla energie, protože posledních 4-5 dnů odmítala téměř jíst.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dejla

Přihlášení: