Dean Winchester

Datum ztráty 04.09.2021
Místo ztráty Zahrádky, křižovatka
Telefon 722416779
Odměna ANO
Jméno Dean Winchester
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kočka domácí 
Věk 3 roky
Barva Mourovato bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dean je 3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. K cizím lidem je plachý, nechodí sám ven. Vyvlékl se mi při procházce z postroje. Na bříšku má menší kýlu a na levé straně těla má stroupek od tukové bulky. Je již jednu noc sám venku, tudíž je pravděpodobné, že bude nemocný kvůli jeho nižší imunitě. Bude mu téct možná i z očí. Utekl, když se k smrti vyděsil motorkářů, kteří začali dělat nepřiměřený hluk. Snažili jsme se ho sami odchytnout, ale pokaždé nám utekl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dean Winchester

Přihlášení: