Dea

Datum ztráty 23.01.2015
Místo ztráty Liptál, Jasenná, ...
Telefon 777238200
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Dea
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 6
Barva zlatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dea je 6 let stará fenečka, plemeno Anglický kokršpaněl zlaté barvy. Váží 13 kg. Má kupírovaný ocásek. Utekla od autonehody mezi Liptálem a Jasennou kolem 17:30-18:00, má tetování (číslo není k dispozici), obojek (kožený hnědo-červený) se známkami (obec Dobšice, vet. Známku s kontaktem), bude vystrašená a dezorientovaná. Může být zraněná!!! Okolí ztráty vůbec nezná !! Kastrovaná není, zrovna dohárala. Čipovaná není. Autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní, ale nikdo neví v jakém teď může být stavu. K lidem je přátelská, měla by se nechat odchytit. Psy snáší dobře, na fenky je občas dominantnější.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dea

Přihlášení: