Dasty

Datum ztráty 27.05.2018
Místo ztráty Leskovec,
Telefon 732151744
Jméno Dasty
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva trikolor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dasty je 2,5 roku starý hrubosrstý kříženec jack russela teriéra a parsona. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží max 10 kg. Má hnědý flek na uchu a nad ocáskem. Lidí ani ostatních zvířat se nebojí. Je přátelské povahy, mohl se i k někomu přidat. Utekl dnes ze zahrady v obci Leskovec, běžel do strání směr Seninka. Může se pohybovat v okolí Valašské Polanky, Seninky a dál. Prosím sdilejte. Info, pod příspěvek, do zpráv, nebo na tel 732151744. Děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dasty

Přihlášení: