Dasty

Datum ztráty 11.07.2015
Místo ztráty Litoměřice, Jiřího z Poděbrad 22
Telefon 739572593
Odměna ANO
Jméno Dasty
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Beagle
Věk 9 Roků
Barva Tricolor
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu ráno utekl ze zahrady. Některých chlapu se bojí a steka na ne, jinak přátelský. Lidi jeho se vůbec bát nemusí. Na jídlo by se možná nalákat nechal. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 25 Kg. Má bílé ponožky na všech čtyřech nohách. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Kastrovaný není. Občas utíkal, ale vždy se vrátil. V blízkém okolí místa ztráty by se teoreticky vyznat mohl. V pohybu je již klidnější povahy. Vody se nebojí, ale plavat nepůjde! Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý je... Telefon 739572593

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dasty

Přihlášení: