Dášenka

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Plzeň, Na Okraji 35
Telefon 731163777
Jméno Dášenka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 roky
Barva Hnědo - rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, stále ještě hledáme naší fenku Dášenku, která se nám ztratila na Silvestra. Dášenka je přítulná. Povahově je vyloženě společenská, bojí se trochu mužů, ale jinak je přátelská. Nikdo se jí nemusí vůbec bát. Má čip i psí známku ještě z minulého bydliště je to trojúhelník s číslem a názvem obce Kovářská. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Je očkovaná. Myslím, že jí nalákáte na jídlo, když jí zavoláte jménem. Známka byla zavěšená na červeném, koženém obojku s kamínky. Moc Nám chybí. Předem všem moc děkuji za jakoukoliv zprávu, nebo dokonce za nalezení. Váží cca 5 Kg. Je to kříženec terierra s hrubosrstým jezevčíkem. Utekla z procházky, lekla se dělobuchu. Má jen jedno ucho svěšené, druhé stojí - je vidět na fotografii. Nikdy v životě se neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu přímo nesnáší. V jídle byla trochu vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt převážně v bytě. Trochu otužilá by být měla, zima jí vyloženě nevadí... Telefon 731163777

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dášenka

Přihlášení: