Dášenka

Datum ztráty 20.06.2014
Místo ztráty Šepetely, 35
Telefon 606371238
Jméno Dášenka
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 3-5 let
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dášenka je 3-5ti letá křížená fenka. Vypadá jako lištička. Ztratila se v pátek 20.6. o půlnoci, v obci Šepetely, okres Litoměřice. Je to nalezenec v dočasné péči. Váží 4 kg. Dášenka je odhadem dle veterináře po srážce autem. Měla prasklou pánevní kůstku vedle kloubu u zadní levé nohy. Zranění má srostlé – jen trochu křivé. Přesto běhá rychle, jen občas trochu zadní levou škobrtne. Hlavičku má lehce ke straně. Manžel špatně dovřel branku a když vypustil psy do zahrady, Dášenka prchla právě špatně dovřenou brankou. Je čipovaná 953000010074933. Není tetovaná a neměla na sobě žádný obojek. K lidem je přátelská, nechá se pohladit. Má ráda i mužské pohlaví. K ostatním pejskům a kočičkám je také kamarádská.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dášenka

Přihlášení: