Dáša Aidin dvůr

Datum ztráty 11.07.2015
Místo ztráty Huntířov, Huntířov
Telefon 737014170
Jméno Dáša Aidin dvůr
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Jezevčík
Věk 7 let
Barva černá, pepř s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dáša je 7 let stará fenka jezevčíka. Na své jméno slyší. Je černá (oficiální název pepř s pálením), má už prošedivělý čenich. Váží cca 9kg. Nemá obojek ani čip, ale má tetování v uších (75873). Není kastrovaná, ale nehárá. Prosím o pomoc při pátrání. Ztracena 11.7. okolo 13.hodiny v lese, směrem Ludvíkovice. V okolí se velmi dobře orientuje, nechápeme, že se nevrátila domů. Je přátelská, nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek se určitě nalákat nechá. Vodu moc ráda nemá. Jízdu autem miluje, nastoupí ke komukoli, proto máme obavu, že ji někdo naložil a odvezl. Je zvyklá na pobyt doma. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dáša Aidin dvůr

Přihlášení: