Dar

Datum ztráty 01.05.2015
Místo ztráty Otrokovice, Otrokovice
Telefon 775500473
Jméno Dar
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Aljašský malamut
Věk 9 měsíců
Barva Vlko-šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zaběhlo se nám 9 měsíční štěně Malamuta. Váží cca 26 Kg. Slyší na jméno Dar... Je hodný, nekouše... Ztratil se někde mezi Otrokovicemi a Malenovicemi.. Má černý, látkový obojek s reflexními proužky, známku Oldřichovice, známku s očkováním proti vzteklině a takovou modrou medailičku se stříbrnou pacinkou... Na své jméno slyší a reaguje. Nemá čip, ani nemá tetování. Utekl z procházky, chytl stopu zvěře. Povahově je společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Miluje piškoty. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Aktivní je, má rád pohyb. K vodě moc kladný vztah nemá. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je dobře, zimu zvládá. Prosím, kdyby jste ho někdo někde viděli,volejte na číslo 775 500 473 nebo 775 500 430.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dar

Přihlášení: