DAR

Datum ztráty 22.06.2016
Místo ztráty Svatý Jan nad Malší - Sedlce,
Telefon 775313083
Odměna 10.000,- Kč
Jméno DAR
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Jezevčík
Věk 16 let
Barva světle hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dar je 16 let starý jezevčík, na své jméno neslyší. Obojek nemá, ale je čipovaný (203096100125597). Má ukousnutou špičku levého ucha a je hodně prošedivělý. Má na obličeji bradavici, nedávno mu trhali 3 zuby. Váží cca 7 kg, není kastrovaný. Ztratil se 22.6.2016 se u Svatého Jana Nad Malší - Sedlce, v prostoru mezi krajem lesa a loukou. Je nemocný, hůř vidí a slyší. Po nemoci nemůže štěkat a neběhá, pouze pomalu chodí a problém mu činí větší terénní překážka. Prosím o jakoukoliv informaci o jeho případném pohybu. Je možné volat nebo SMS i ve večerních hodinách.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se DAR

Přihlášení: