Daphne

Datum ztráty 27.06.2014
Místo ztráty Město Albrechtice, Hašlerova 135/21
Telefon 774957655
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Daphne
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Kříženec
Věk 3
Barva Rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Daphne budou v květnu 3 roky. Je to rezavá fenečka, hlavičku má mírně do bílého zabarvení. Je to kříženka border teriéra a jezevčíka. Váží kolem 5 kg. Utekla ze zahrady téměř před rokem (27.6.2014), stalo se to v Albrechticích. Nikdy dříve neutíkala, ale v době útěku zrovna hárala. Okolí ztráty moc neznala. Údajně byla viděna 14 dní po ztrátě v Holčovicích, ale nenašla se tam. Daphne není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Je velice přátelská k lidem, zbožňuje děti. Ostatní pejsky vždy také snášela dobře. Má ráda vodu, klidně si do ní skočí, je to plavkyně. Autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Od té doby co zmizela se ji snažíme najít. Jde nám o to, abychom věděli zda je v pořádku u hodných lidí. Moc všem děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Daphne

Přihlášení: