Daneček

Datum ztráty 23.07.2014
Místo ztráty Orlová 1, Lutyně
Telefon 739401149
Odměna ANO
Jméno Daneček
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Jezevčík
Věk 4 roky
Barva Černo - Hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 23.07.2014 v oblasti Orlová - Lutyně z firmy Srabag. Je to samec rasy Drsnosrstý jezevčík, barva Černo - Hnědý, starý 4 roky. Při výkonu služby v noční službě ve 2hod se mi už nevrátil. Povahově je důvěřivý, ale opatrný. Má červený textilní obojek se známkou - 9300 a šátek. Čip ani tetování nemá. Nikdy se neztratil. Kastrovaný není. Okolí z místa ztráty zná. Je aktivní, má rád pohyb. Voda mu nevadí. Je zvyklý na granule. Zdravotní stav dobrý. E-mail: sidzinova@seznam.cz Telefon: 739401149 Pozor ! STOPA !!! Daneček byl viděn v oblasti Doubrava u Orlove u dinoparku v pátek 8.8.2014 !

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Daneček

Přihlášení: