Dan Zeus

Datum ztráty 01.11.2017
Místo ztráty Korycany,
Telefon 607309612
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Dan Zeus
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dan je 3 roky starý kříženec. Na své jméno slyšel. Měl červený obojek se známkou a jménem Dan Zeus a nefunkčním telefonním číslem 777117122, čipovaný není. Není kastrovaný a váží asi 9-10 kg. Bohužel jsme byli nuceni se přestěhovat a pes se neustále vracel ke koním do stáje. Ztratil se jednoho sobotního rána v dopoledních hodinách v říjnu 2017, po psovi ani stopy, přitom se vždy vracel bez problému domů. Je to malý pes, velmi důvěřivý, milá, přátelská povaha. Krom toho, že to byl coural, úplně bezproblémová povaha. Budeme rádi i za info, že se psa někdo ujal a má se dobře. Děkuji všem za každou poskytnutou informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dan Zeus

Přihlášení: