Damon

Datum ztráty 27.06.2015
Místo ztráty Staré Křečany, 90
Telefon 721593177
Jméno Damon
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva černý s pálením
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Damon je 1,5 roku starý kříženec ovčáka a labradora. Na své jméno slyší. Damonek byl obětí týrání, můj nevlastní otec ho 27.6.2 přivázal v lese na Vlčici u Šlukonova, Damonek ale překousal vodítko a utekl, dosud se nenašel. Byl přivázán pouze černým přepínacím vodítkem, takže by část měl mít na sobě. Obojek žádný nemá. Je černý s hnědým pálením, má bílou náprsenku a bílý flek pod krkem. Není kastrovaný. Damonek je trochu ostřejší, na cizí lidi vrčí a štěká. Už jsem zoufalá, je nahlášen i na policii ČR.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Damon

Přihlášení: