Damián

Datum ztráty 20.11.2014
Místo ztráty Praha 10, Křeslice
Telefon 777240829
Odměna ANO
Jméno Damián
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 10 Let
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Váží cca 5 Kg. 20.11.2014 se v Praze 10-Křeslicích ztratil náš 10-letý kocour Damián. Je to kříženec siamské a evropské kočky, mourovatý, má vysokou šlachovitou postavu a dlouhý nos. Slyší na své jméno. Nálezce velmi rádi odměníme. Budeme rádi za jakoukoliv zprávu. Nemá ani čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Chronický útěkář to není. Kastrovaný je. Povahově je flegmatický, ale není strašpytel. Okolí v místě ztráty spíše nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemusí. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Má ulomené horní 2 špičáky (v polovině). V autě nerad jezdí. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý na pobyt doma, ale venku mu to vůbec nevadí. Telefon 777240829, druhé telefonní číslo: 777239192

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Damián

Přihlášení: