Dalila

Datum ztráty 15.01.2015
Místo ztráty Praha, Malostranské nám.
Telefon 606474967
Jméno Dalila
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Skotský terier
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dalila byla ukradena v Praze a zřejmě se nachází v Praze nebo blízkém okolí. Má atypickou bílou skvrnu pod krkem. Tetovaná není, čip má. Ale číslo čipu zatím není po ruce. Váží cca 10 Kg. Je kastrovaná. Povahově je přátelská a společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Zdravotní stav dobrý. V pohybu je trochu línější povahy. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Otužilá docela je, zima jí moc nevadí. Má hustý kožich... Kdo by ji viděl, ať prosím volá na telefonní číslo 606474967

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dalila

Přihlášení: