Daisy

Datum ztráty 18.04.2015
Místo ztráty Pocinovice, louky
Telefon 733768077
Odměna ANO
Jméno Daisy
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Labradorský retriever
Věk 3 roky
Barva černá se šedými znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zaběhla se fenka, slyší na jméno Daisy. Na své jméno slyší a reaguje. Je hodná, mazlivá, zvyklá žít doma ... Povahově je společenská. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. Je to labrador mix asi s vlčákem... Menšího vzrůstu ... Neviděl jste ji někdo ? ztratila se v sobotu 18.4. ráno, nemá ani čip, ani nemá tetování, ani známku ..bohužel .... Nemá na sobě žádný obojek. Kastrovaná je. Utekla ze zahrady. Váží cca 22 Kg. Chronická útěkářka to není. Blízké okolí místa ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu přímo miluje. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, má to ráda a sami by si i nastoupila. Otužilá je, zima jí nedělá problém. Obec Pocinovice .... okolí Klatov a Nýrska, tel. 733 76 80 77

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Daisy

Přihlášení: