Dag

Datum ztráty 03.03.2016
Místo ztráty Branžež, Nová Ves
Telefon 723880770
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Dag
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva černá s pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dag je 9 let starý kříženec ovčáka a dobrmana, ale vypadá a cítí se mnohem mladší. Na své jméno slyší. Váží cca 30 kg. Má červený obojek s kovovou plackou s telefonním číslem. Má černou středně dlouhou jemnou srst, bílou náprsenku a špičku ocasu, hnědé nohy a stojací uši (na levém ohnutá špička). Dne 3.3. v odpoledních hodinách se zaběhl na rodinném výletě, zřejmě za hárajícími fenami u Nové vsi u Branžeže. Je hodný, má rád lidi, děti a feny, jen někdy se pere se psy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dag

Přihlášení: