Dag

Datum ztráty 03.08.2014
Místo ztráty Olovnice u Kralup nad Vltavou, cyklostezka Olovnice - Zeměchy
Telefon 608757064
Odměna ANO
Jméno Dag
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černo hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
3. 8 se ztratil v Olovnici u Kralup nad Vltavou pes, slyšící na jméno Dag. Je to pejsek z útulku, majitelé ho měli doma první den, pejsek vyskočil z kufru auta, lekl se a utíkal pryč. Jsou mu 3 roky. Je to kříženec hrubosrstého ohaře střední velikosti, váží 15 kg, je černý s hnědými znaky. Je velmi plachý. Na krku má stále světle modrý obojek a maskáčové vodítko. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Má rád vodu, okolí ztráty vůbec nezná. Je hodně bojácný, asi nemá dobré zkušenosti z minulosti. Když se k němu přistupuje, je lepší pomaloučku, dřepnout si a zkusit ho nalákat na pamlsek. Ostatní pejsky má velice rád. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dag

Přihlášení: