Dafynka

Datum ztráty 01.09.2014
Místo ztráty Vráž, soutok Otavy a Lomnice
Telefon 607190503
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Dafynka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Beagle
Věk 11 let
Barva tricolour
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fenka bígla, oproti fotce více při těle, se ztratila 1. září 2014 u soutoku Otavy a Lomnice. Slyší na jméno Dafy, Dafynka. Barva tricolour. Stará 11 let. Někdo jí možná naložil do auta a odvezl. Čip, ani tetování nemá. Má velkou jizvu na břiše po cís. řezu. Okolí z místa ztráty zná. Je spíše línější "gaučová". Je zvyklá jezdit autem. Povahově je zvědavá, hodná. Kastrovaná je. Váží cca. 18 kg. Obojek na sobě nemá. Nikdy se takto neztratila. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Telefon 607190503

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dafynka

Přihlášení: