Dafne

Datum ztráty 13.09.2015
Místo ztráty Plzeň, U hráze
Telefon 603806269
Odměna ANO
Jméno Dafne
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Maltézský psík
Věk 3 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V neděli v odpoledních hodinách za kempem u Borské přehrady se ztratila fenka Maltézáčka. Slyší na jméno Dafne, nebo Dafinka (na to slyší a reaguje). Na krku měla kožený obojek červené barvy s kamínky, bez známky. Kastrovaná není. Nemá ani čip, ani nemá tetování. Utekla ze zahrady. Váží cca 3-4 Kg. Chronická útěkářka to vůbec není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je velice přítulná, ale i obezřetná. Nikdo se jí nemusí bát. Je aktivní povahy. Vody se bojí!!! Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá spíše na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Email: panikd@seznam.cz Případné informace prosím sdělte na 603806269. Nálezce odměníme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dafne

Přihlášení: