Nevíme

Datum nálezu 23.07.2021
Místo nálezu Libice nad Cidlinou, Opolanská 339
Telefon 731000603
Jméno Nevíme
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk ?
Barva Bílá s šedými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Sotva se nám ztratil náš kocourek, už je u nás další. Tedy respektive se zatoulal k paní, která mi volala, jestli to není ten náš. Nebyl, ale kocourek k ní chodil na jídlo delší dobu, objevil se najednou a od minule, kdy byl týden pryč, i prý viditelně zhubl, navíc má hodně klíšťat. U paní nemohl zůstat, tak jsem ho odvezl k nám a pak na něj tak koukám a zdá se, že je kastrovaný. Je vymazlený, ze psa má zatím strach, ale malý pes té paní mu nevadil. Neztratil se někomu z okolí?

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: