Čudlík

Datum ztráty 12.09.2016
Místo ztráty Vodňany, Mlýnská
Telefon 732348404
Odměna ANO
Jméno Čudlík
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Evropská kočka 
Věk 12 let
Barva Černá (nádech zrzavá)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čudlík je 12 let stará kočka. Voláme na ní Čudlo nebo Čudlíku, i když je to samička. Je to středně velká kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Kočka domácí s výběhem na zahradu se večer nevrátila domů. Netoulá se, je jen na zahradě. Kromě vnitřního bloku za zahradou Mlýnská/za Sokolovnou Tyršova necestuje. Znamení: Černá barva do zrzava. Na špičce ocasu hmatatelný zlomený článek. Povaha: "stresík", bojí se cizích lidí. Proti fotce je letos hubenější a na slunci víc zrzavá. Odpoledne ztrátou jí nic nebylo, nemá zdrav.problémy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čudlík

Přihlášení: