Cucínek

Datum ztráty 27.04.2015
Místo ztráty Unhošť, Jungmanmova 258
Telefon 775360989
Odměna ANO
Jméno Cucínek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kočka domácí 
Věk 3 Roky
Barva mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mourovatý asi 6 a vice kg kocourek, krásně stavěný a dobře živený, kastrovaný. Má červený obojek s kamínky na jehož obou stranách je telefonní číslo, které může být špatně čitelné (775360989), jinak bez známky. Na jméno neslyší, spis na "či či", psu se neboji, lidem moc nedůvěřuje, ale může udělat výjimku. Povahově je opatrný, ale hodný. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Nemá čip, ani nemá tetování. Nevrátil se z pravidelné vycházky. Chronický útěkář to není. Kastrovaný je. V nejbližším okolí by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Normálně v jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý alespoň trochu je. Telefon 775360989

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cucínek

Přihlášení: