Čubaka

Datum ztráty 27.05.2015
Místo ztráty Brno, Kulkova
Telefon 606251119
Odměna ANO
Jméno Čubaka
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 let
Barva bílo-šedo-béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour 8 let, kastrovaný a zvyklý žít se mnou v chatě (je zvyklý na pobyt spíše doma, ale otužilý trochu je.) - běžně chodí na vycházky, ale nevzdaluje se příliš. V širším okolí místa ztráty se bohužel už nevyzná. Večer 27.5.2015 se nevrátil z vycházky v zahrádkářské kolonii u ulice Kulkova, Brno-Maloměřice. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je opatrný, ale hodný. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje - slyší na "čuí". Váží cca 4 - 5 Kg. Chronický útěkář to vůbec není. V pohybu je klidně povahy. Vody nemá rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu nelíbí. Email: janinec@centrum.cz Telefon: 606251119

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čubaka

Přihlášení: