Čtvrtek

Datum ztráty 30.04.2015
Místo ztráty Únětice, 188/2
Telefon 731721705
Jméno Čtvrtek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk okolo 5 let
Barva zrzavo-bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čtvrtek je cca 5 let starý kocourek. Na své jméno neslyší. Je bílo-rezavý, na hlavě u pravého oka má hnědý proužek u levého ho nemá. Je většího vzrůstu, v době ztráty měl 6-7 kg. Má velice jemnou srst. Nemá na sobě žádný obojek ani čip. Je kastrovaný. Postrádáme ho od 30.4., kdy odešel na pravidelnou procházku a už se nevrátil. Máme ho 2 roky, ale nikdy se ještě neztratil. Okolí zná. Je velice přítulný i k cizím lidem. Voda mu nevadí, na jízdu autem je také zvyklý. Umí chodit na vodítku. Je zvyklý na pobyt doma i venku. Je hodně aktivní a hravý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čtvrtek

Přihlášení: