Coudy

Datum ztráty 05.12.2014
Místo ztráty Bučovice, m.č. Vicemilice
Telefon 777692648
Odměna ANO
Jméno Coudy
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Chodský pes
Věk 11 měsíců
Barva černá se znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Coudy je 11 měsíců starý pes, plemeno Chodský pes. Má černou srst s hnědými znaky (náprsenka, tlapky a ouška). Váží 25 kg. Ztratil se dne 5.12. v Bučovicích, utekl ze zahrady, lekl se petardy a utíkal pryč. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty dobře zná. Je čipovaný. Tetovaný, ani kastrovaný není. Na sobě měl červený textilní obojek. Voda mu nevadí, fyzicky je aktivní, je to ještě štěně. Je zvyklý jezdit autem a má to rád. K lidem je přátelský, nekonfliktní. Cizích lidí se nebojí, asi se k němu přidá. Má rád děti. Ostatní pejsky snáší dobře, chová se k nim hravě. Prosíme o jakékoliv informace vedoucí k jeho nalezení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Coudy

Přihlášení: