Cony

Datum ztráty 07.03.2015
Místo ztráty Drmoul, K lidu 188
Telefon +436642464589
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Cony
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Cheb
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 8 let
Barva černá s bílou náprsenkou
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Cony je 8 let stará fenka Amerického pitbulteriéra. Je jí 8 let, váží cca 25kg. Nemá čip ani tetování. Nebyla kastrovaná. Má černou srst a bílou náprsenku, na jedné zadní pacce má u drápků pár bílých chloupků. Na konci ocasu jí malilinko chybí srst. Ztratila se už 7.3.2015 při venčení, nejspíš ucítila stopu a utekla do lesa. Dříve už párkrát utekla, ale sama se nejpozději po pár hodinách vrátila domů. Okolí znala. Je přátelská, zvyklá na děti, ale ostřejší na psy - je dominantní. Na vodu je zvyklá, umí plavat. Cestování autem taky bezproblémů. Zvládá základní povely. Byla zvyklá na pobyt doma. Je aktivní. Majitelka momentálně pobývá v Rakousku. Kontaktujte ji mailem, pomocí sms a nebo prozvoňte, ona zavolá zpátky!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cony

Přihlášení: