Conny

Datum ztráty 26.12.2014
Místo ztráty Stod, Hradecká 225
Telefon 606454457
Odměna ANO
Jméno Conny
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Bullterier
Věk 5 let
Barva trikolorní
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
26.12 . se nám ztratila fenka Bullteriera na procházce v lese v chatové oblasti Babylon u Hradce u Stoda. Je stará 5 let. Její barva je trikolorní - bílo hnědočerná. Na zádech má znak ve tvaru úsměvu. Slyší na jméno Conny. Má přátelskou povahu. Nikdo se jí nemusí bát, je přítulná. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Váží cca 25 Kg. Má na sobě černý žlutě podšitý, textilní obojek s vyšitým jménem a telefonem, bez známku. Má čip, i tetování. Čísla zatím nejsou k dispozici. Autem umí jezdit. Nikdy se takto neztratila. Kastrovaná není. Je zvyklá hlavně na pobyt doma... Zimu nemá ráda. Okolí v místě ztráty by to trochu znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Má nemocné srdce a klouby. Telefon 606454457

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Conny

Přihlášení: