Šmudla

Datum ztráty 24.12.2014
Místo ztráty Všestary, Krátká 294
Telefon 792215683
Jméno Šmudla
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 2 Roky
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jméno Čmoud nebo Šmudla slyší na oboje! Má žlutý, textilní obojek, bez známky. Špatně mnouká (chraplavě). Nemá čip, ani tetování. Váží cca 4-5 Kg. Povahově je samotný, trochu bojácný. Možná by se nechal odchytit na pamlsek. Nevrátil se z procházky. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by to znát měl. Nikdy v minulosti se takto neztratil. V pohybu je trochu línější. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Zima mu vyloženě nevadí. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku... Telefon 792215683

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šmudla

Přihlášení: