Claudie

Datum ztráty 26.04.2015
Místo ztráty Olomouc, Kapitána Jaroše
Telefon 702441182
Jméno Claudie
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, ztratila se nám včera kočička 12 let, slyšící na jméno Claudie (na své jméno slyší a reaguje) - černé barvy s poznávacím znamením - spadlé jedno ouško - měla tam zánět a již se jí ouško nezvedlo. Je plachá, nedůvěřivá, ale hodná. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Musela utéct mezi dveřmi na chodbu a nebo skočila s balkonu, což je menší pravděpodobnost. Ven nechodí a proto se bojí. Zimu nemá ráda. Děkujeme za každou informaci. Přikládám foto, bohužel takhle na rychlo lepší nemám. Váží cca 5 Kg. Žádný obojek na sobě vůbec nemá. Nemá čip, ani nemá tetování. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná je. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je línější povahy. Vody se bojí. V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá ráda. Telefon 702441182

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Claudie

Přihlášení: