Číro

Datum ztráty 10.01.2016
Místo ztráty Rychnov nad Kněžnou, Javornice - Přím 24
Telefon 606750530
Jméno Číro
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Labradorský retriever
Věk 7 let
Barva žlutá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Číro je 7 let starý plavý labrador. Na své jméno slyší. Ztratil se v neděli 10.1.2016 z Javornice - Přím, okres Rychnov nad Kněžnou. Viděn byl ve středu 13.1. v Lukavici, ale následně se ho nepodařilo najít. V albu jsou i starší fotky, je nyní trošku silnější, i když touláním asi zase zhubl, může mít 35-40 kg. Má na sobě široký černý látkový obojek a je čipovaný (203098100253137). Není kastrovaný. Má tmavší srst na uších. Poslední info bylo, že už nemá obojek, ale není to ověřené.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Číro

Přihlášení: