Ciro

Datum ztráty 15.08.2014
Místo ztráty České Budějovice, (okolí Vrbenských rybníků)
Telefon 725714002
Odměna ANO
Jméno Ciro
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Border kolie
Věk 1 rok
Barva Hnědo - Bílý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V okolí vrbenských rybníků se v Českých Budějovicích ztratila netypická krátkosrstá hnědobílá borderka. Samec. Jméno Ciro Hvězda ELS Ciro je velmi přátelský, nekonfliktní, takže je velká šance, že ho má někdo u sebe. Prosím o pomoc a sdílení. Za jakoukoliv pomoc budeme vděčni. Samozřejmě je odměna jistá. Váží cca. 18 kg. Cizích lidí se nebojí, vítací typ. Obojek nemá. Má čip na zadní straně krku. Číslo zatím není po ruce. Tetování nemá. Nikdy ne ztratil. Utekl za zvěří. Kastrovaný není. Okolí by měl znát dobře. Má rád pohyb, je aktivní. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Druhé tel. číslo: 720 122 025

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ciro

Přihlášení: