Cira z Malého So-ma

Datum ztráty 12.02.2015
Místo ztráty Nová Ves - Soběsuky, u Nepomuk
Telefon 606272110
Odměna ANO
Jméno Cira z Malého So-ma
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Německý ovčák
Věk 4 Roky
Barva Vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Slyší na jméno Áža (Cira z Malého So-ma je papírové jméno), reaguje na to. Utekla ze zahrady, přeskočila plot. Váží 37 Kg. Je trochu přerostlá. Nemá na sobě žádný obojek. Povahově je společenská, družná, hravá a přátelská! Má moc ráda lidi. Nikdo se jí vůbec nemusí bát! :) V jídle je vybíravá. Nemá rád velké kusy jídla. Je čipovaná, je i registrovaná v centrálním registru. Má i tetování. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná je. V okolí v místě ztráty by to znát měla. Je až hyperaktivní, má velice ráda pohyb. Vodu miluje, plavat umí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sama si i naskočí. Je zvyklá hlavně na pobyt venku, dokonce i miluje zimu, je tedy velice otužilá. Odměna od majitele v hodnotě 250.000,- Kč pro poctivého nálezce, za živou a zdravou. Za konkrétní informace vedoucí k nálezu také vysoká odměna. Telefon 606272110 nebo druhé tel. číslo 736230986

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cira z Malého So-ma

Přihlášení: