Cindy

Datum ztráty 03.04.2017
Místo ztráty Praha 6, Kotěrova
Telefon 774707065
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Cindy
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva Blue - šedobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Cindy je 8 měsíců stará kočka - kříženka birmy. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaná a váží cca 2,5 kg. Cindy nám utekla v odpoledních hodinách z okna bytu na střechu domu v Dejvicích na Praze 6, ul. Kotěrova/Čínská. Sama si otevřela okno ( bylo na vetilaci) tak, aby mohla proklouznout a prokousala síť. Střecha a okolí bylo prohledáno, plakáty vylepeny. Zpočátku je bojácná, ale velice milá a mazlivá. Může se bát, může být někde zalezlá. Ale také ji mohl někdo vzít, nebo mohla vlézt někomu oknem do bytu. Prosím pokud ji někdo našel, ať nám podá zprávu, finančně Vás odměníme. Chybí nám.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cindy

Přihlášení: