Cindy

Datum ztráty 03.07.2015
Místo ztráty Karlovy Vary, Zlatá
Telefon 608338101
Odměna ANO
Jméno Cindy
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 13 let
Barva prošedivělá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Cindy je 13 let stará fenka jorkšíra. Slyší na jména Cindy, Sindibád, Pižďuch. Je miniaturního vzrůstu, váží cca 1,5 kg. Má klasické zbarvení, ale už je trochu prošedivělá. Nemá na soě žádný obojek a asi není ani čipovaná, ale má tetování. Není kastrovaná, ale nehárá. 3.7. večer utekla ze zahrady. Nikdy dříve na takhle dlouho neutekla. Okolí zná. Je to rodinný miláček, nechá se pohladit i od cizích lidí, je přátelská. Vodu moc ráda nemá, vyhýbá se jí. Cestování autem taky moc ráda nemá, ale zvládá ho. Je zvyklá na pobyt doma. Vzhledem k věku už je pomalá a nedojde moc daleko, ale nedá se říct, že bybyla líná. Odměna pro nálezce jistá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cindy

Přihlášení: