Cinderrela_Sindy

Datum ztráty 30.12.2014
Místo ztráty Lipnice, 103
Telefon 775113883
Odměna ANO
Jméno Cinderrela_Sindy
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Deerhound
Věk 3,5 roku
Barva Šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 30.12.2014 v obci Lipnice, pravděpodobně se lekla petard, i když na ne nikdy nereagovala. Je to fenka, rasa Deerhound, šedá srst, věk 3.5 roku. Slyší na jméno Sindy, je hodná, nekonfliktní, jen bude pravděpodobně vystresovaná, proto je možné, že může byt i dost daleko od domova. Je zvyklá na lidi, i mimo domov, jen nikdy nebyla sama bez panicky. Čip má, i má tetování v uchu 222. Číslo čipu: 203098100308241. Váží cca 36 Kg. Vypadá jako drobnější vlkodav. Povahově je přátelská, společenská. Je zvyklá na lidi. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechala. Má na sobě modrý, látkový obojek, se známkou od očkování. Okolí v místě ztráty by to znát měla. Kastrovaná není. Zdravotní stav dobrý. Nikdy v životě se neztratila. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu moc nemusí. Sní cokoliv. Autem umí jezdit. Zima jí moc nevadí. Je zvyklá jak na pobyt venku, tak i doma... Telefon 775113883

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cinderrela_Sindy

Přihlášení: