Čikýšek

Datum ztráty 15.04.2015
Místo ztráty Hudlice, Jungmannova
Telefon 704786968
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čikýšek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
2-letý kocourek, kastrovaný, zvyklý na rodinu a děti, mazlivý a věčně hladový. Každý večer se šel projít na zahrady, aut a cizích lidí se bál. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je společenský, před cizími lidmi bude opatrný. Na pamlsek by se nechal nalákat. V jídle je vybíravý. Nevrátil se z pravidelné procházky. Váží cca 4 Kg. Je celý čistě černý. Chronický útěkář to není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nesnáší. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nesnáší. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý bude... Telefon 704786968

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čikýšek

Přihlášení: