Čikynka

Datum ztráty 02.10.2021
Místo ztráty Holešov, U Kasáren
Telefon 739709241
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Čikynka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Kříženec
Věk 4-4,5 měsíce
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čikynka je asi 4-4,5 měsíční kočka, je ostražitější, plašší. Na jméno moc neslyší. Slyší spíše na “čiči”. Nemá obojek ani čip. Je odrostlé kotě mourovaté barvy (místy má na sobě puntíky), je baculatější a má šíkmé/přivřené očka. Mohla by se pohybovat v ulicich Holešova - u Kasáren (kde bydlí), ale také v ul. Komenského, Květná, K Větřáku, Tovární, Zlínská, u Letiště. V areálu Kasáren, technických služeb, Loany, Agemy. Může být i někdo omylem zavřená. Prosím všechny otevřete sklepy, garáže, půdy, zahradní domy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čikynka

Přihlášení: