Čiko

Datum ztráty 13.08.2016
Místo ztráty Uherský Brod, Hlavní 1375
Telefon 702899802
Odměna ANO
Jméno Čiko
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Německý špic
Věk 9 měsíců
Barva Převážně hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čiko (Pomeranian Boo) je starý 9 měsíců. Váží do 6 kg. V době ztráty na sobě neměl obojek, ale má červenou mikinu s kapucí a nápisem adidog. Nemá čip ani tetování. Je přátelský, ale možná se nenechá chytit, bere to jako hru. Ztratil se v sobotu dopoledne, v Uherském Brodě, odběhl od sokolovny až ke Zbrojovce (je tedy dost možné, že směr Havřice), roztrhl si vodítko, je to divočák, tak si myslel, že to je asi hra. Je převážně hnědé barvy, s černo-bílým "melírem", slyší na své jméno nebo pískání, popřípadě na "opička", což je jeho nejmilejší hračka. Má dost ostrý hlas, když štěká je dost upištěný. Moc nám chybí, prosíme o pomoc :(

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čiko

Přihlášení: