Čiko

Datum ztráty 26.04.2015
Místo ztráty Leskovec u Březové, Leskovec 10
Telefon 603981414
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Čiko
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Čivava
Věk 7 měsíců
Barva Bílá s hnědými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jedná se o bílou krátkosrstou čivavu. Má hnědé uši a hnědý flíček nad ocáskem. Na hlavě, bříšku a nohách má černé pigmentové skvrny. Nemá na sobě žádný obojek. Tetování nemá, ale pozor, má čip ! Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Povahově je opatrný, ale zároveň je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Utekl z procházky. Váží cca 1,5 Kg. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Kontakt s vodou mu moc nevadí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu nelíbí. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu nesnáší! Telefon 603981414

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čiko

Přihlášení: