Čiko

Datum ztráty 06.06.2015
Místo ztráty Malotice, Malotice 42
Telefon 792304708
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Čiko
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Jorkšírský terier
Věk cca 2 roky
Barva Černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čiko je větší kříženec jorkšírského teriéra. Jsou mu cca 2 roky, váží 5-6 kg. Na sobě má jen béžový obojek proti klíšťatům. Není kastrovaný. Je trochu zarostlý viz 1.fotka. Zvláštní znamením jsou hodně vystouplá žebra. Utekl nám 6.6. okolo 17. hodiny ze zahrady. Na lidi občas štěká, protože se bojí. Je plachý, cizích lidí se bude bát, ani na pamlsek se asi nenechá nalákat. Okolí vůbec nezná. Cestování autem mu nedělá moc dobře - zvrací. Je zvyklý na pobyt doma, je velmi aktivní. Telefon 792304708 nebo 722550605 ... !!!STOPA!!! Čiko byl viděn v okolí Ždánic, okres Kolín!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čiko

Přihlášení: