Čiko

Datum ztráty 09.03.2015
Místo ztráty Kladno, obchodní centrum oáza
Telefon 774888748
Odměna ANO
Jméno Čiko
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 2 roky
Barva stříbrný mramor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čiko je 2 roky starý kocourek, plemeno Mainská mývalí kočka. Barva srsti - stříbrný mramor. Je méně osrstěný, než většina těchto koček. Váží 8 -10 kg. Kontaktní kocourek, který se nebojí psů, ani lidí. Je vážně nemocný a potřebuje nákladnou léčbu. Také má zánět dásní. Není čipovaný, ani tetovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Je kastrovaný. Ztratil se 9.3.15 v Kladně u obchodní centra oáza. Byl zvyklý chodit ven na procházky, ale okolí moc nezná. Není zvyklý venku přebývat. Jizdu autem snáší špatně. Do vody si dobrovolně nevleze.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čiko

Přihlášení: