Čiko

Datum ztráty 10.06.2016
Místo ztráty Dvorce zastávka, 69
Telefon 731677718
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čiko
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čiko je 10 let starý pejsek. Na své jméno slyší. Váží do 10ti kg. Na sobě má kšíry se vzorem kostiček. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. V pátek mezi 14 30 a 15 30 utekl ze zahrady pravděpodobně směrem k Hubenovské přehradě, ale to je jen odhad. Čiko je černý kříženec pudla nejspíše s kníračem má kudrnatou stříhanou srst. Pejsek byl u nás na hlídání má paničku na dovolené a příliž okolí nezná proto se mohl snadno ztratit. Pomozte prosím při jeho hledání. Za jakékoliv informace vedoucí k jeho nalezení budeme vděčni.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čiko

Přihlášení: